Projekty gotowe zakładów masarskich z grupy zakładów marginalnych, ograniczonych, lokalnych MLO – sprzedaż gotowych projektów.

Poniżej przedstawiamy gotowe projekty zakładów masarskich, które ze względu na wielkość obiektu i zdolność produkcyjną podzieliłem na cztery typy. Od dnia 1.01.2019 projekty technologiczne zakładów o produkcji marginalnej, ograniczonej oraz lokalnej nie wymagają zatwierdzenia przez Powiatowego Lekarza Weterynarii. Podstawa prawna: Ustawa z dnia 4 października 2018 r. o zmianie ustawy o produktach pochodzenia zwierzęcego oraz ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia

TYP 1

Dobowa produkcja
510 do 600 kg
Powierzchnia 340m2

szczegóły

TYP 2

Dobowa produkcja bez rozbioru
340 do 400kg
Powierzchnia 138m2

szczegóły

TYP 3

Dobowa produkcja z rozbiorem
340 do 400kg
Powierzchnia 200 m2

szczegóły

TYP 4

Dobowa produkcja bez rozbioru
do 200kg
Powierzchnia 75 m2

szczegóły

Zamówienie projektu

Aby zamówić projekt, należy wysłać zamówienie podając typ projektu. Zamówienie zostanie potwierdzone telefonicznie w ciągu 2 dni roboczych od daty wysłania niniejszego formularza i po wpłynięciu środków na nasze konto, wprowadzeniu danych inwestycji zostanie wydrukowany i niezwłocznie wysłany lub przekazany Inwestorowi.

Formy płatności:

  • gotówka – przy odbiorze osobistym w Pracowni
  • pobranie – zapłata u kuriera (koszty przesyłki pokrywa Pracownia)
  • przelew – przedpłata na konto (koszty przesyłki pokrywa Pracownia)

Kwestie ważne i zasadnicze proszę przeczytać przed złożeniem zamówienia.

Jeśli masz wątpliwości, pytania lub chcesz porozmawiać, skontaktuj się z nami lub napisz e-mail zawierając temat rozmowy, a my oddzwonimy do Ciebie.

Tel.: 509-399-119

Po otrzymaniu projektu technologicznego, należy rozpocząć współprace z biurem architekta, który doprowadzi projekt do uzyskania pozwolenia na budowę.